FILORGA SKIN PERFUSION - kosmetyka profesjonalna inspirowana zabiegami medycyny esteycznej

CRYOLIFT 3 FILORGA

Laboratorium Filorga stale poszukuje nowoczesnych i skutecznych terapii anti-aging dla lekarzy dermatologów medycyny estetycznej oraz kosmetyczek.Terapie są oparte na kwasie hialuronowym do inekcji, koktajlach do mezoterapii anit-aging oraz pilingach chemicznych dla uzyskania jak najlepszych efektów terapii. Zaleca się stosowanie wszystkich powyższych terapii razem.

Formuły SKIN PERFUSION bazuje na techikach medycznych stworzonych przez Laboratorium Filorga, zapewniająca, kompleksowe działanie odmładzające. Protokoły zabiegowe zostały opracowane tak, aby mogły być w sposób bezpieczny wykorzystywane w gabinecie kosmetycznym. Trzy bardzo skuteczne techniki zapewniające widoczne i trwałe rezultaty to: piling, krioterapia i luminoterapia

KRIOTERAPIA POLIREWITALIZACJA BEZ UŻYCIA IGIEŁ

DZIAŁANIE: LIFTING, UNOSZENIE I UJĘDRNIENIE SKÓRY

Krioterapia to metoda wywodząca się z badań naukowych, polegająca na stymulacji komórek skóry podczas zabiegu przy użyciu sondy emitującej niską temperaturę. Zimno wpływa bezpośrednio na poprawę mikrokrążenia w skórze. Naprzemienny skurcz i rozkurcz naczyń pozwala szybciej pompować krew i umożliwia wyjątkowo skuteczne rozprowadzenie składników aktywnych aplikowanych na skórę podczas zabiegu oraz zapewnia efekt modelowania tkanek tzw. krioplastykę skóry.

EFEKT: SPEKTAKULARNY EFEKT- NAPIĘTA I WYPOCZĘTA SKÓRA

Zabieg natychmiastowo ujędrnia i poprawia napięcie skóry, wyraźnie zmniejsza oznaki zmęczenia i intensywnie wygładza skórę. Biostymulujące działanie niskiej temperatury powoduje, że skóra odzyskuje zdrowy i pełen blasku koloryt, jest wypoczęta i wyraźnie młodsza.

SKIN PERFUSION LUMINOTERAPIA ODMŁADZANIE ZA POMOCĄ ŚWIATŁA LED

DZIAŁANIE: ZWIĘKSZENIE METABOLIZMU I DOTLENIENIE KOMÓREK SKÓRY

Technika jest coraz częściej stosowana w gabinetach lekarskich. Luminoterapia aktywuje mechanizmy regeneracji i odnowy komórek skóry. Zimne, kojące światło (LED) o określonej długości fali penetruje w głąb skóry, gdzie ulega przekształceniu w energię, która może być wykorzystana bezpośrednio przez komórki skóry. Luminoterapia umożliwia pobudzenie wszystkich mechanizmów regeneracji komórek - światło czerwone pozwala na najgłębszą stymulację komórek w skórze właściwej.

EFEKT: SKÓRA CZERPIE ENERGIĘ ZE SWOJEGO WNĘTRZA
Stymulacja komórek skóry wpływa na zwiększoną produkcję kolagenu i elastyny oraz sprzyja reorganizacji elementów podporowych w skórze właściwej. Terapia pobudza metabolizm komórek- w efekcie skóra jest wyraźnie ujędrniona, zagęszczona i wygładzona.

4 RODZAJE SERUM WYSOKIE STĘŻENIE SUBSTANCJI AKTYWNYCH I LEKKA KONSYSTENCJA UŁATWIAJĄCA WCHŁANIANIE
SERUM WYPEŁNIAJĄCE ZMARSZCZKI, INTENSYWNA REDUKCJA ZMARSZCZEK

Serum oparte na czystych składnikach aktywnych, likwiduje zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Twarz odzyskuje świeży, młodzieńczy wygląd.

SERUM UJĘDRNIAJĄCE SKÓRĘ, POTRÓJNE DZIAŁANIE UJĘDRNIAJĄCE
Serum oparte na czystych składnikach aktywnych i zagęszcza skórę. Dba o odpowiednie nawodnienie skóry, wypełnia zmarszczki zapobiega powstawaniu nowych.

SERUM ROZŚWIETLAJĄCE SKÓRĘ, EFEKT ŚWIEŻEJ I MŁODZIEŃCZEJ SKÓRY
Serum oparte na czystych składnikach aktywnych intensywnie rozświetla i głęboko rewitalizuje skórę. Zawarta w serum witamina C, rozjaśnia skórę i likwiduje oznaki zmęczenia. Zmarszczki są wygładzone, a skóra odzyskuje świeżość i blask.

SERUM WYPEŁNIAJĄCO- NAWILŻAJĄCE SKÓRĘ, WYPEŁNIACZ ZMARSZCZEK W KOSMETYKU
Serum oparte na czystych składnikach aktywnych, intensywnie nawilżające skórę. Kwas hialuronowy wypełnia istniejące zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Skóra staje się jędrna, gęsta i elastyczna.