Selwer

SELVERT THERMAL  

to wspaniała szwajcarska linia kosmeceutyków do pielęgnacji domowej skoncentrowana na „samoleczeniu”, czyli stymulacji naturalnej odbudowy tkanek oraz na usprawnianiu układu immunologicznego skóry, który w istotny sposób wspiera jej regenerację. Zastosowane składniki aktywne, zdolne do takiego działania bez skutków ubocznych zaczerpnięto z bogactw wewnętrznych Ziemi (borowiny, muły, glinki, torfy, błota, woda termalna, minerały i kamienie szlachetne) oraz z Przyrody - źródła substancji pochodzenia naturalnego. W kosmetykach Selveert Thermal nie brak również najnowszych osiągnięć z dziedziny medycyny, farmakologii, biologii, biotechnologii, chemii czy inżynierii genetycznej. To marka przodująca w zakresie łączenia bezpiecznej, zdrowej i naturalnej terapii skóry z nowoczesnością i skutecznością.

L’EPRIT DERMATOLOGIQUE

Linia dermokosmetyków, do pielęgnacji skór z problemami naczyniowymi (trądzik różowaty, nadwrażliwość), trądzikiem, przebarwieniami i zakłóconą równowagą hydrolipidową oraz po inwazyjnych zabiegach. Doskonale uzupełnia proces leczenia chorób skóry. Kosmetyki tej linii są niepowtarzalne i maksymalnie bezpieczne. Ich bazą jest remineralizująca i kojąca woda termalna z biosacharydem blokującym. Umożliwiają indywidualne podejście do każdego problemu skóry. Pozwalają na uzyskanie maksymalnych rezultatów w terapii nawet najbardziej trudnej skóry.

Krem-żel regenerujący z ekstraktem z wydzieliny ślimaka

Do każdego rodzaju skóry. Lekki, bardzo skuteczny żel znakomicie przyspieszający regenerację i gojenie się skóry. Doskonały na poprawę procesu wymiany komórkowej, zbyt długie przebywanie na słońcu, poparzenia. Skuteczny w leczeniu trądziku, poprawia stan blizn, koi podrażnienia skóry, zapobiega starzeniu. Oczyszcza, odżywia, witalizuje, rozjaśnia. Składniki aktywne wyciągu: alantoina, kolagen, elastyna, kwas glikolowy, proteiny, wit A, C, i E, naturalne antybiotyki. Stosowanie: codzienne rano i/lub wieczorem na dokładnie oczyszczoną twarz. Wspomóc delikatnym masażem.