BDR 

Ta absolutna światowa innowacja daje unikalne efekty. Po pierwsze, natychmiastowo zwiększa elastyczność skóry, za sprawą kombinacji specjalistycznych, unikalnych technik pracy.

Dr. P. Holzschuh, MD, specjalista chirurgii estetycznej, Karishruhe

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy wykonywane techniką bdr, w porównaniu do tradycyjnych technik pracy jednoznacznie pokazały swoją niezwykłą efektywność i wyjątkowe rezultaty, lepsze niż wszystkich dotychczasowych zabiegów.

Dr. M.E. Cornely, MD, dermatolog, Dusseldorf

beauty-defect-repair otwiera nowe horyzonty dla zabiegów pielęgnacyjnych. Dla przykładu, jest wiele rejonów twarzy, które możemy skutecznie pielęgnować przy pomocy bdr, a na które ciężko jest oddziaływać zabiegami ostrzykiwania skóry. Kolejnym, niezwykle pozytywnym efektem, jest stymulacja syntezy włókien kolagenowych. Dla klientów, którzy nie akceptują operacji plastycznych, bdr jest znakomitą alternatywą na uzyskanie efektów liftingu i pięknego wyglądu skóry.                  


Dr. Nadja Nek, MD, specjalista chirurgii estetycznej, Heidelberg 

MIKRO-PERFORACJA NASKÓRKA
Kiedy stosujemy beauty-defect-repair ?
- utrata napięcia i elastyczności
- zmarszczki związane z wiekiem - fotostarzenie
- osłabione mięśnie
- zmarszczki mimiczne
- plamy starcze i przebarwienia
- couperose (rozszerzone naczynka)
- blizny potrądzikowe
- sucha, szorstka skóra
- rozszerzone pory, zanieczyszczona skóra
- bardzo wrażliwa skóra

Jak działa beauy-defect-repair ?
Sterylne mikro igiełki tworzą tysiące drobnych kanalików w zewnętrznych warstwach skóry, aby pobudzić naturalne procesy regeneracji i funkcjonowania skóry. Zabieg jest bezbolesny i bardzo przyjemny.

Specjalne kosmetyki beauty-defect-repair są natychmiast wchłaniane i rozpoczynają działanie. Wyjątkowe masaże wprowadzają atmosferę wellnessu, dzięki czemu Twoja skóra jest zrelaksowana i wygląda młodziej.

Natychmiast po pierwszym zabiegu Twoja skóra jest widocznie i odczuwalnie lepiej napięta i mocniejsza. Intensywna terapia gwarantuje uzyskanie jędrnej, bardziej witalnej i młodszej skóry. Twoja skóra staje się dobrze napięta, bardziej wytrzymała, zrelaksowana i wygładzona. 


ZABIEG PROFESJONALNY - BDR Dłonie kosmetycznki, w połączeniu z unikalną technologią i cennymi składnikami dermokosmetyków, tworzą niezwykłą syntezę. 
Efekt:

Skóra jest widocznie odmłodzona, rozświetlona,jednolita, jędrna, napięta, a zmarszczki mniej widoczne.

Zabiegi widocznie odmładzające skórę beaute defect repain Rekomendowane przez lekarzy i specjalistów.

Rewelacyjna odnowa skóry. Mikro-perforacja naskórka. Kiedy stosujemy beaut-defect-repain ?