METODY ZŁUSCZCZANIA, ODŚWIEŻANIA, ZREGENEROWANIA NASKÓRKA

PILINGI CHEMICZNE 

 
Laboratorium lider w dziedzinie medycyny estetycznej, opracowało innowacyjną gamę pilingówprzeznaczonych do zabiegów silnie regenerujących skórę. Pilingi dermatologiczne pobudzają naturalne procesy odnowy skóry, skutecznie poprawiając jej wygląd. Szeroka gama pilingów MESOESTETIC umożliwia dobór odpowiedniego preparatu w zależności od oczekiwań i potrzeb każdego pacjenta. Zapewnia w ten sposób indywidualnie opracowaną kurację pod kątem różnych problemów natury estetycznej, trądzik, blizny, zmarszczki, przebarwienia, łojotok, utrata jędrności i elastyczności skóry, skóry. Wybór właściwego preparatu, uzależniony jest od wielu czynników np. fototypu i rodzaju skóry, zaawansowania procesu starzenia się czy kondycji skóry. Wynikiem kuracji jest zwiększony stopień nawilżania skóry, redukcja zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień. Skóra zyskuje jędrność, elastyczność i młodzieńczy blask.


Rezultaty
 • złuszczenie naskórka, eliminacja martwych,zrogowaciałych komórek
 • wygładzenie skóry, poprawa jej kolorytu
 • rozjaśnienie i redukcja przebarwień
 • redukcja niedoskonałości skóry (zmarszczki, nierówności, rozszerzone pory, blizny)
 • eliminacja zaskórników stanów zapalnych w trądziku pospolitym
 • pobudzenie odnowy komórkowej, stymulacja do produkcji glikozatmunoglikanów w skórze właściwej,
 • poprawa poziomu nawilżania skóry
 • zwiększenie grubości skóry, poprawa jej napięcia i elastyczności
 • widoczna poprawa kondycji skóry

Skorzystaj z serii minimum 6 zabiegów trwających 50 minut co 14 dni. Skóra delikatnie się łuszczy przez około tydzień, jest bardziej wysuszona. Aby przyspieszyć jej regenerację stosuj krem intensywnie gojący.

Po zabiegach z zastosowaniem pilingów należy pamiętaj o stosowaniu preparatów przyspieszających regenerację naskórka nawilżającym i chroniącym przed promieniowaniem UV.
Mandeki peel AA 30 % lub 50 % Zmodyfikowany mesopeel jessner PILINGI z Kw glikolowym Neo Strata The Science of Steal Skin 

Odkryj wysoko cenione i polecane przez ekspertów na całym świecie zaawansowane dermatologiczne preparaty do pielęgnacji skóry. Friday Neostrata dr Von Scott i dr Yu to wizjonerzy i liderzy w dziedzinie           dermatologii kosmetycznej cieszący się międzynarodowym uznaniem. Są autorami wielu opatentowanych technologii. 

Ożywienie do zdrowej i pełnej blasku skóry. 

Wolne kwasy glikolowe oraz a pilingi na specjalne wskazania, trądzik i przebarwienia przeznaczone do zabiegów w gabinecie. Pilina Pro System to gama pilingów z wolnym kwasem glikolowym przeznaczona wyłącznie do użytku profesjalnego. 

W połączeniu z preparatami do kuracji domowej Neostrata pilingi redukują drobne bruzdy i zmarszczki, rozjaśniają i ujędrniają koloryt skóry oraz redukują przebarwienia. Działają terapeutycznie na łagodny i średniozaawansowany trądzik, powierzchowne blizny potrądzikowe, przebarwienia pozapalne, keratoze oraz łagodne plamy soczewicowe. Rzekome zapalenie około mieszkowe oraz rogowacenie przymieszkowe zasięgnij porady specjalisty, jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat pilingów Neostrata.

RETINOL 4 % - RETIX C

To kompletna terosia anti-aging twarzy, szyi i dekoltu. Wykorzystuje netinoi czystą postać witaminy A, jeden z najskuteczniejszych składników stosowanych w odmłodzeniu skóry oraz witaminę Ci koktajl antyoksydoksyjny, działający rozjaśniająco, antyoksydancyjnie i regenerująco.

RETIX C

Przeciwzmarszczkowy krem z retinolem i witaminą C. Rekomendowany do stosowania jako skuteczną codzienną terapię antydojny lub jako uzupełnienie kuracji profesjonalnej z maską retinalowou. 

Lista korzyści:

 • regulacja procesu rogowacenia naskórka
 • odbudowa włókien, kolagenu i elastyn oraz stymulujących odnowy komórek skóry
 • wygładzenie, rozjaśnienie plam pigmentacyjnych i redukcja niedoskonałości skóry
 • zagęszczenie i poprawa napięcia skóry
 • wzrost poziomu nawilżenia skóry
 • ochrona przed fotouszkodzeniami i zwiększenie na naturalnej bariery ochronnej skóry, dzięki temu przywrócenie w skórze prawidłowego poziomu witaminy A

Efekt:

Skóra jest widocznie odmłodzona, rozświetlona, jednolita, jędrna, napięta, a zmarszczki mniej widoczne. Zabiegi widocznie odmładzające skórę beaute defect repain

Rekomendowane przez lekarzy i specjalistów.

Rewelacyjna odnowa skóry. Mikro-perforacja naskórka. Kiedy stosujemy beaut-defect-repain?